top of page

Palubky levně - aktuální platný ceník od 29.5
nebo do vyprodání zásob.

  1, Palubky s profilem Krátké pero* a rozměru** 12 x 96 x 3,0 - 4,2 m v kvalitě A/B a ceně 249 vč. dph*** PALUBKY NOVÉ CENY
  POZNÁMKA: Tyto palubky jsou od finského výrobce Stora Enso (nejsou ze Ždírce n./Sázavou) a jsou v nadstandardní kvalitě ! Palubky mají ze spodu drážky.  


  2, Palubky s profilem Krátké pero* a rozměru** 14 x 121 x 2,1 - 2,4 - 2,7 - 4,8 m v kvalitě A/B a ceně 289 vč. dph*** NOVÉ CENY
POZNÁMKA: Tyto palubky jsou od finského výrobce Stora Enso (nejsou ze Ždírce n./Sázavou) a jsou v nadstandardní kvalitě ! Palubky mají ze spodu drážky.  

  3, Palubky s profilem Krátké pero* a rozměru** 15 x 121 x 4,0 - 4,20 m v kvalitě A/B a ceně 307 vč. dph*** NOVÉ ZBOŽÍ, AKCE
POZNÁMKA: Tyto palubky mají ze spodu dvě drobné drážky šířky 2 mm.  
 

  4, Palubky s profilem Krátké pero* a rozměru** 19 x 121 x 3,0 - 4,0 - 4,2 m v kvalitě A/B a ceně 379 vč. dph*** NOVÉ CENY
POZNÁMKA: Tyto palubky NEMAJÍ ze spodu drážky.  Výrobce Stora Enso (19 x 121 x 3,00 a 4,20 nejsou ze Ždírce n./Sázavou).

Palubky v délkách 4,8 a 5,1 prodáváme na celá balení z praktických důvodů- palubky jsou sušené na 8% a po rozbalení se výrazně kroutí.

* Více o typech profilů palubky se můžete dozvědět zde ve webovém odkazu.

** Uvedené rozměry palubky jsou myšlené v pořadí tloušťka x šířka včetně pera x délka v jednotkách mm / délky v metrech. 
*** Skladovou dostupnost a aktuální cenu palubek s námi vždy prosím ověřte telefonicky. 

**** Palubky, které nemají ze spodní rubové strany drážky nejsou z této strany esteticky pohledové stejně, jako z lícové strany palubek. Rubová vnitřní strana se musí často jemně přebrousit, zamýšlíte-li použít takové palubky oboustranně. Palubky nejsou zvláště tříděné tak, aby esteticky pohledově co nejlépe vyhovovaly, jak z lícové, tak z rubové strany. Palubky Vám na požádání rozbalíme z fólie a rádi Vám ukážeme, jak vypadají v našem prodejním skladu v Pardubicích - Dražkovicích.
***** Palubky v kvalitě A/B prodáváme i po jednotlivých kusech. Podlahovky v kvalitě B/C prodáváme po celých baleních (balík = 5 ks).

Palubky nabízíme po celý rok od širokého spektra výrobců, se zachováním standardizovaných rozměrů, abyste mohli snadno volně dokupovat dle svých potřeb. Tyto palubky jsou vyráběny v nadstandardní kvalitě výrobce Stora Enso, v běžné kvalitě DDL Tábor a také od již velmi známého výrobce Seca Borohrádek. Pro zajištění vysoké kvality a nižší ceny také dovážíme palubky a hoblovaná prkna od spolehlivých dodavatelů z Finska a Estonska.

Máte-li jakékoliv otázky ohledně druhu řeziva, ze kterého jsou palubky vyráběny, nebo Vás zajímá, jak se dřevo třídí a spolu s jakým druhem řeziva se používá k výrobě konkrétního typu palubky, neváhejte a kontaktujte nás. Pokusíme se odpovědět na vaše otázky co nejdříve během pracovních dnů. Preferujeme emailovou komunikaci.


 

bottom of page